Hakkımızda


photo

Kocamanlar Vinç; 2002 yılında Erzurum kurulmuş olup sektör içerisinde 16 yıldır kendisini geliştirmekte ve yenilemekte olan Erzurumda vinç kiralama firmasıdır..

Sürekli gelişmekte olan teknolojiyi takip eden Kocamanlar Vinç; filosundaki mobil vinç, sepetli vinç, hiyap vinç, kamyon üstü vinçler ile Erzurum ve çevresine 7 gün 24 saat vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Kocamanlar Vinç; sektör içerisinde sürekli kendisini yenileyerek müşterilere her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kocamanlar Vinç olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Mevcut bulunan 10 tondan 200 tona kadar taşıma kapasiteli vinçler ve ağır nakliye hizmetleri buna ek olarak forklift, manito,sepetli vinç,hiyap vinç ve mobil vinçlerimiz ile sektöre ışık tutan vinç kiralama alanında uzman bir firmayız.

Firmamız vinç kiralama sektöründe edinmiş olduğu tecrübe, deneyim ve birikimi sonucunda hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek en ekonomik ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.